Kraków, Bieżanów-Prokocim, Lilli Wenedy

Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 7 piętro 49,00 m2 14 183,67 zł/m2

695 000 zł

oferta na wyłączność
Jadwiga Malara

Właściciel

Opis nieruchomości

Mieszkanie 46,30m2, ul. Lili Wenedy, przy samym parku, 2 pokoje, osobna kuchnia z oknem, duży balkon/logia, MPK , w rejonie ul.Bieżanowska ,

LOKALIZACJA  wyjątkowo korzystna dla rodzin z dziećmi. 

Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne. położone jest w bardzo zielonym rejonie Krakowa, dobrze skomunikowanym- tramwaj, autobus MPK oraz wjazd na A4 w okolicy Uniwersyteckiego Szpitala Prokocim to kolejny atut tej lokalizacji.

W  sąsiedztwie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do wygodnego życia: sklepy (Biedronka, Lidl, Kaufland, Galeria MOZAIKA, Market Point, Carrefour Market), restauracje, piekarnie, apteki, Kościół , Szpital, żłobki, szkoły oraz przedszkola. Kościół, Szpital. A dla miłośników aktywnie spędzanego czasu dostępne są zielone tereny rekreacyjne, takie jak Park Lili Wenedy z leżakami, Park im. Anny i Erazma Jerzmanowskich, Park Aleksandry oraz obiekty sportowe i place zabaw dla dzieci oraz osiedlowe siłownie na powietrzu, ogrodzone boisko obok bloku i parking strzeżony.

Ogrzewanie i woda Miejskie (MPEC), Okna: PCV, odnowiona klatka schodowa i elewacja ocieplona, zadbany teren osiedla, wiele miejsc parkingowych ogólnodostępnych przy bloku, strzeżony parking przy bloku obok.
 STAN PRAWNY: Własność. Mieszkanie bez hipoteki, gotowe do zakupu.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Metraż   ,,,,,,,,,m2

2 pokoje + osobna kuchnia z oknem,

7 piętro z 10

Ogrzewanie i woda z MPEC

Parking dla mieszkańców pod budynkiem