












Opis nieruchomości
Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dużym potencjałem aranżacyjnym i świetnym dostępem do infrastruktury – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
BLOK Z CEGŁY, rok budowy: 1987, piętro 3 , pow.86m2, strych ,piwnica 16m2,BALKON duży zabudowany/Loggia, spiżarnia obok kuchni, garderoba obok pokoju, głęboka szafa w salonie, ( strych nad całym mieszkaniem oraz strych ogólnodostępny jako suszarnia lub składzik).
Mieszkanie gotowe do zamieszkania, duże, wyposażone i umeblowane.
Kraków, Nowa Huta, os.Krakowiaków ,
Nad lokalem znajduje się strych, wejście bezpośrednio z mieszkania jako dodatkowa przestrzeń na wszelkie "przyda mi się " .
Mieszkanie jest bardzo przestronne i ustawne, doświetlone światłem dziennym bo jest na 3 piętrze- widok z okien nie jest zastawiony innym blokiem, a ostatnia kondygnacja to spokój BEZ SĄSIADÓW NAD GŁOWĄ, osiedle bardzo spokojne i zielone, duży parking ogólnodostępny.
W okolicy TEATR LUDOWY, Plac Bieńczycki, Kościół Arka, Lidll, ZALEW NOWOHUCKI, Hotel IBIS, przystanki MPK, tramwaj, autobus, Bus w kier. Proszowice, Kazimierza Wielka..
Pokój 1 -salon -około 25m2,
Pokój 2 - około 12 m2,
Pokój 3 -z kominkiem - około 22m2 + duży BALKON
Kuchnia osobna + spiżarka - około 7m2,
Łazienka - około 4m2 (po remoncie 2024, glazura z nowej kolekcji ) ,
WC - około 2 m2 ( po remoncie 2024),
Duży hol i przedpokój ,
Pomieszczenie gospodarcze-schowek- z wyjściem na poddasze,
PIWNICA 16m2.
Istnieje możliwość dokupienia garażu.( murowany z kanałem i piwnicą, ocieplony,przy pętli os.Na Wzgórzach cena 150 tys)
W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana. Do 2 lat planowane przyłączenie ciepłej wody miejskiej (bez piecyka gazowego) - łazienka jest przygotowana do podłączenia bez konieczności remontu. Opłaty zryczałtowane, czynsz około 690zł i zwroty z rozliczenia ogrzewania .
Własność ; Odrębna własność z KW, pierwszy właściciel od początku.
CENA DLA ZDECYDOWANEGO KLIENTA DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI.
Niniejsza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z dziećmi, osób poszukujących pewnego mieszkania w świetnej, cichej okolicy. Dosłownie kilka kroków od bloku znajduje się szkoła, kilka przedszkoli, sklepy spożywcze oraz tereny rekreacyjne, zalew i park.
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ, również w weekendy.
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i umów się na spotkanie .
SOBOTA ? NIEDZIELA ?? - wtedy też możliwa prezentacja oferty.
Masz pytania? Zadzwoń
Jadwiga tel.668-202-865, małopolskie nieruchomości
Poprowadzimy Cię przez cały proces zakupu nieruchomości - od prezentacji, poprzez odpowiedź na pytania i wątpliwości, po uzyskanie kredytu na zakup mieszkania i podpisanie umowy w Kancelarii Notarialnej.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły




